Przejdź do oferty mieszkań

 

Gotowe mieszkania – Poznań. Inwestycja FIQUS Marcelin pozwoli Ci znaleźć wymarzone mieszkania dopasowane do Twoich potrzeb, budżetu i stylu życia. Osiedle powstało w komfortowym otoczeniu, które spełni oczekiwania: singli, par, rodzin z dziećmi i seniorów. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów tej inwestycji.  

 

Gotowe mieszkania Marcelin. Tu się dobrze mieszka!

Oferujemy gotowe mieszkania  na sprzedaż w Poznaniu. Inwestycja zlokalizowana jest w Marcelinie, spokojnej dzielnicy Poznania, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W FIQUS Marcelin znajdziesz mieszkania w wielu atrakcyjnych układach. 

To zarówno dwupokojowe mieszkania z obszernym salonem i osobną sypialnią, jak i większe, trzy- i czteropokojowe o powierzchni do 103 m2

 

Gotowe mieszkania Poznań. Nowoczesne osiedle z widokiem na Las Marceliński

Osiedle FIQUS Marcelin to nie tylko miejsce do życia, ale również inwestycja. Z widokiem na Las Marceliński i panoramę miasta! Ta lokalizacja stanie się również atrakcyjną opcją pod wynajem, gdy zmienią się Twoje plany życiowe i potrzeby. 

Strategiczna lokalizacja inwestycji FIQUS Marcelin umożliwia szybki dostęp do centrum miasta, komunikacji publicznej oraz atrakcyjnych miejsc rekreacyjnych. W sąsiedztwie znajduje się bogata oferta sklepów i uroczych lokali gastronomicznych, a także liczne ścieżki rowerowe w Lasku Marcelińskim. Kupując gotowe mieszkanie w Poznaniu, w inwestycji FIQUS Marcelin, zyskujesz również dostęp do 15 różnorodnych obiektów sportowych w pobliżu, w tym stadionu Enea. 

 

Mieszkania gotowe do odbioru Poznań. Skorzystaj z opcji wykończenia pod klucz

Mieszkania są dostępne w stanie deweloperskim lub w opcji do zamieszkania. Usługa wykończenia pod klucz w FIQUS Marcelin to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną bezproblemowo rozpocząć nowe życie w swoim wymarzonym mieszkaniu. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi wykończeniowe, zapewniające pełną gotowość do zamieszkania od razu po otrzymaniu kluczy. To wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i energię, pozwalając skoncentrować się na cieszeniu się nowym miejscem. 

Przejdź do naszej strony: Mieszkania Marcelin, aby dowiedzieć się więcej.

 

Przejdź do oferty mieszkań