Mieszkania Marcelin Poznań - Nowe Mieszkania Na Sprzedaż przy Lasku Marcelińskim - FIQUS Marcelin
Heart
Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę

Nowoczesne
mieszkania
na Marcelinie

Każdy z nas chce być częścią grupy, zachowując jednocześnie swoje „ja”.

Budować wspólne, pamiętając o własnym. Uczyć się od innych, jednocześnie pielęgnując swoje pasje. Być w miejscu, które pobudza do działania i tworzyć nowe możliwości.
 

Chcecie kupić mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2%? 

Mieszkania w FIQUS Marcelin są dopasowane do rządowego programu Bezpieczny Kredyt. Dowiedz się więcej o nowych możliwościach finansowania. Zadzwoń 506 175 176 lub napisz na sprzedaz@nickel.com.pl. 
 

 

250 MIESZKAŃ

250 MIESZKAŃ

Metraże od 25 do 104 m2 czekają na swoich mieszkańców. Szeroki wybór - od kawalerek po duże mieszkania dla rodzin - z portfenetrem, balkonem lub tarasem.

MNÓSTWO ZIELENI

MNÓSTWO ZIELENI

Mówi Ci coś inicjatywa o nazwie"BIOfilia"? To dopełnienie przestrzeni roślinnością. Tutaj odkryjesz jej znaczenie tu i ówdzie - m.in. na patio i tarasach na dachach.

DESIGN WNĘTRZ

DESIGN WNĘTRZ

Tę samą zieleń spotkasz także w częściach wspólnych. Nowoczesny projekt i dobre materiały będą cieszyć Twoje oko każdego dnia i zrobią wrażenie na Twoich gościach.

Makieta

Patrzymy dalej - dajemy więcej niż tylko mieszkanie

Obecnie własne "4 kąty" to zdecydowanie za mało. Szukamy więcej przestrzeni, chcemy doświadczać, poznawać, reorganizujemy nasz styl i miejsce pracy. Dlatego dla  przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy szereg rozwiązań, odpowiadających na zmiany, które dokonały się w ostatnim czasie.

FIQUS Marcelin to nie tylko budynek mieszkalny - znajdziesz tu dodatkowo wielofunkcyjne części wspólne: 3 tarasy widokowo-rekreacyjne na kaskadowych dachach, zielone wewnątrzne patio oraz wspólny living room - miejsce do pracy i rozrywki.

FIqus MARCELIN MIESZKANIA W POZNANIU, BLISKO LASKU MARCELIŃSKIEGO I BUSINESS GARDEN

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Poznaniu? Marcelin to idealne miejsce do życia – w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, dobrze skomunikowane z centrum miasta, ale w bezpiecznej odległości od niego. Jako deweloper dbamy o jakość życia przyszłych mieszkańców Marcelina. Niedaleko mieszkania czeka na Ciebie miejsce idealne do spacerów.

MIESZKANIAZ TARASAMI MIESZKANIAZ TARASAMI

FIqus MARCELIN MIESZKANIA W POZNANIU 
Z PRYWATNYMI TARASAMI

Twoje nowe mieszkanie w Poznaniu powinno odpowiadać potrzebom Twoim i Twoich bliskich - część lokali dostępnych na sprzedaż będzie posiadać prywatne tarasy. Dodatkowo FIQUS Marcelin to funkcjonalne i łatwe w aranżacji układy pomieszczeń, które urządzisz dokładnie, tak jak chcesz - samodzielnie lub z pomocą usługi "wykończenia pod klucz".

MieszkaniaZ BALKONEM MieszkaniaZ BALKONEM

FIqus MARCELIN MIESZKANIA W POZNANIU Z BALKONAMI

A może zdecydujesz się na mniejsze mieszkanie z balkonem i widokiem na Marcelin? Odpoczywaj tak jak lubisz! Jeśli masz pomysł na wnętrze, ale nie chcesz go realizować swoimi rękami - zapytaj nas o ofertę "wykończenia pod klucz".

MIESZKANIAz portfenetrem MIESZKANIAz portfenetrem

FIqus MARCELIN MIESZKANIA Z TARASEM NA DACHU
W POZNANIU

Postaw na kompaktowe rozwiazanie = mieszkanie z tzw. portfenetrem - wysokim przeszkleniem w salonie ze szklaną balustradą. Dobre nasłonecznienie, zwiększona optycznie przestrzeń mieszkalna, a dodatkowa przestrzeń do Twojego mieszkania czeka na jednym z kilku - ogólnodostepnych dla mieszkańców - tarasów. Idealne mieszkania Poznań na start lub nieruchomości pod inwestycję

FIqus MARCELIN MIESZKANIA Inwestycyjne W POZNANIU

Szukasz korzystnej lokaty kapitału? Postaw na mieszkanie w idealnej lokalizacji na wynajem. Kompatkowe jednostki w budynku z wieloma rozwiązaniami - takie oferty są najchętniej wybierane przez przyszłych najemców. Mamy takie propozycje - skontaktuj się z nami lub przejdź do zakładki Dla Inwestora - mieszkania inwestycyjne Poznań lub ceny mieszkań, by poznać więcej szczegółów.

NICKEL Development

Niniejszy materiał jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Przedstawione projekty oraz informacje mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od ostatecznej realizacji.

Niniejszy materiał jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Przedstawione projekty oraz informacje mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od ostatecznej realizacji.