Mieszkania Marcelin Poznań - Nowe Mieszkania Na Sprzedaż przy Lasku Marcelińskim - FIQUS Marcelin
Heart
Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę

Gotowe
mieszkania
na Marcelinie

Każdy z nas chce być częścią grupy, zachowując jednocześnie swoje „ja”.

Budować wspólne, pamiętając o własnym. Uczyć się od innych, jednocześnie pielęgnując swoje pasje. Być w miejscu, które pobudza do działania i tworzyć nowe możliwości.
 

 

GOTOWE MIESZKANIA

GOTOWE MIESZKANIA

W ofercie ostatnie mieszkania od 33 do 107 m2 z portfenetrem, balkonem lub tarasem. Wybierz wymarzone mieszkanie i wykończ je pod klucz już od 990 zł/m2.

MNÓSTWO ZIELENI

MNÓSTWO ZIELENI

Mówi Ci coś inicjatywa o nazwie"BIOfilia"? To dopełnienie przestrzeni roślinnością. Tutaj odkryjesz jej znaczenie - m.in. na patio i tarasach na dachach.

DESIGN WNĘTRZ

DESIGN WNĘTRZ

Tę samą zieleń spotkasz także w częściach wspólnych. Nowoczesny projekt i dobre materiały będą cieszyć Twoje oko każdego dnia i zrobią wrażenie na Twoich gościach.

Makieta

Patrzymy dalej - dajemy więcej niż tylko mieszkanie

Obecnie własne "4 kąty" to zdecydowanie za mało. Szukamy więcej przestrzeni, chcemy doświadczać, poznawać, reorganizujemy nasz styl i miejsce pracy. Dlatego dla  przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy szereg rozwiązań, odpowiadających na zmiany, które dokonały się w ostatnim czasie.

FIQUS Marcelin to nie tylko budynek mieszkalny - znajdziesz tu dodatkowo wielofunkcyjne części wspólne: 3 tarasy widokowo-rekreacyjne na kaskadowych dachach, zielone wewnątrzne patio oraz wspólny living room - miejsce do pracy i rozrywki.

Twoje przyszłe mieszkanie jest gotowe na inteligentne rozwiązania! Dzięki aplikacji mobilnej zyskasz całodobowy dostęp do wszystkich urządzeń, systemów i informacji, które oferuje lokal. Zapytaj nas o szczegóły i przekonaj się, co możesz zyskać, decydując się na pakiet SMART HOME.

MIESZKANIAZ OPCJĄ SMART MIESZKANIAZ OPCJĄ SMART

MIESZKANIA Z OPCJĄ SMART 

Decydując się na SMART HOME zyskujesz całodobowy dostęp do wszystkich urządzeń, systemów i informacji, które oferuje Twoje mieszkanie. Bez względu na to, czy jesteś w pracy, na zakupach czy na drugim końcu świata! Inteligentne rozwiązania w Twoim mieszkaniu to przede wszystkim oszczędność na rachunkach, zwiększenie bezpieczeństwa, a także wzrost wartości nieruchomości. Wybierz swoje wymarzone M i zapytaj nas o pakiety SMART HOME.

MIESZKANIAZ TARASAMI MIESZKANIAZ TARASAMI

FIqus MARCELIN MIESZKANIA W POZNANIU 
Z PRYWATNYMI TARASAMI

Twoje nowe mieszkanie w Poznaniu powinno odpowiadać potrzebom Twoim i Twoich bliskich - część lokali dostępnych na sprzedaż będzie posiadać prywatne tarasy. Dodatkowo FIQUS Marcelin to funkcjonalne i łatwe w aranżacji układy pomieszczeń, które urządzisz dokładnie, tak jak chcesz - samodzielnie lub z pomocą usługi "wykończenia pod klucz".

MieszkaniaZ BALKONEM MieszkaniaZ BALKONEM

FIqus MARCELIN MIESZKANIA W POZNANIU Z BALKONAMI

A może zdecydujesz się na mniejsze mieszkanie z balkonem i widokiem na Marcelin? Odpoczywaj tak jak lubisz! Jeśli masz pomysł na wnętrze, ale nie chcesz go realizować swoimi rękami - zapytaj nas o ofertę "wykończenia pod klucz".

FIqus MARCELIN MIESZKANIA W POZNANIU, BLISKO LASKU MARCELIŃSKIEGO I BUSINESS GARDEN

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Poznaniu? Marcelin to idealne miejsce do życia – w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, dobrze skomunikowane z centrum miasta, ale w bezpiecznej odległości od niego. Jako deweloper dbamy o jakość życia przyszłych mieszkańców Marcelina. Niedaleko mieszkania czeka na Ciebie miejsce idealne do spacerów.

FIqus MARCELIN MIESZKANIA Inwestycyjne W POZNANIU

Szukasz korzystnej lokaty kapitału? Postaw na mieszkanie w idealnej lokalizacji na wynajem. Kompatkowe jednostki w budynku z wieloma rozwiązaniami - takie oferty są najchętniej wybierane przez przyszłych najemców. Mamy takie propozycje - skontaktuj się z nami lub przejdź do zakładki Dla Inwestora - mieszkania inwestycyjne Poznań lub ceny mieszkań, by poznać więcej szczegółów.

NICKEL Development

Niniejszy materiał jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Przedstawione projekty oraz informacje mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od ostatecznej realizacji.

Niniejszy materiał jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Przedstawione projekty oraz informacje mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od ostatecznej realizacji.