Mieszkania z Tarasem na Dachu Poznań - FIQUS Marcelin
Heart
Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę

Mieszkania z tarasami na dachu
na Marcelinie w Poznaniu

WSPÓLNE TARASY, WSPÓLNE CHWILE

Mieszkanie to tylko „4 kąty”, a w zmieniającym się świecie potrzebujemy dużo więcej.
Nie ograniczaj się! Spędzaj czas z sąsiadami lub Twoimi znajomymi.
Pracuj lub odpoczywaj, baw się i podziwiaj miasto.
Zaprojektowaliśmy dla Was w FIQUS Marcelin wiele możliwości.

TARAS rekreacyjny

7 piętro

Strefa wypoczynku na wysokim poziomie.
Spędzajcie czas tak jak lubicie najbardziej. Wspólnie!

TARAS widokowy

10 piętro

Zachody słońca, widok na Las Marceliński i panoramę miasta dostępne każdego dnia dla mieszkańców FIQUS Marcelin

Widoki Widoki
Widoki Widoki

Wspólny Livingroom


Zmienia się świat, a wraz z nim wciąż zmieniają się nasze przyzwyczajenia i potrzeby.
Dziś chcemy wszystko mieć pod ręką, a przede wszystkim - mieć możliwość wyboru.
Czy to na pracy zdalnej w domu czy też w biurze. Spędzać czas u siebie, ale czasami wyjść do innych.
Wiemy to i wdrażamy takie rozwiązania, by dać Wam wybór.

fiqusmarcelin-livingroom-20212.jpg
fiqusmarcelin-livingroom-20211.jpg
fiqusmarcelin-livingroom-20214.jpg
fiqusmarcelin-livingroom-20217.jpg
fiqusmarcelin-livingroom-20218.jpg
fiqusmarcelin-livingroom-20215.jpg
fiqusmarcelin-livingroom-20219.jpg
Popracujemy?

POPRACUJEMY?

Spotkanie biznesowe, praca zdalna, chwila spokoju na napisanie kilku maili? Zapraszamy kilka pięter niżej, zawsze kiedy będziesz potrzebować nieco więcej przestrzeni do swobodnego skupienia się na zadaniach.

Living room - miejsce do pracy i kreatywnego myślenia. Pobudzi do działania. 

 

Pochillujemy?

POCHILLUJEMY?

Rozszerzamy metraż każdego mieszkania o dodatkową wspólną przestrzeń do wspólnych aktywności.
Chcesz pokazać coś znajomym lub wieczorem spotkać się z sąsiadami na planszówki albo wspólny seans? Proszę bardzo.

Living room - miejsce do sąsiedzkiej integracji. Inspirujcie się nawzajem.

 

Poczytamy?

POCZYTAMY?

Ty, książka, airpodsy i... spokój. Wykorzystaj to miejsce jako kącik do czytania i booksharingu. Zostaw przeczytaną książkę i pożycz od sąsiada coś nowego.

Living room - przyjdź i zrelaksuj się. Pobudź siebie i innych.

 

Wewnętrzne patio

Tam gdzie to było możliwe, natrafisz w FIQUS Marcelin na rośliny. Wszechobecna roślinność wpływa bowiem pozytywnie na nasz nastrój, a rośliny skutecznie pomagają też regulować temperaturę. Dlatego do wykorzystania, oprócz zielonych tarasów, masz wewnętrzne tętniące roślinnością patio, na którym dodatkowo zamontujemy kolorowe listwy LED zmieniające kolor światła zgodnie z porami roku - mają działać będą kojąco na zmysły i pomagać dostosować się do panującej w danym momencie aury.

Wewnętrzne patio Wewnętrzne patio

ZIELONO
I (EKO)LOGICZNIE

ŚWIEŻE PIECZYWO
KILKA PIĘTER NIŻEJ

Lokale usługowe na parterze to niesamowita wygoda dla mieszkańców. Schodzisz na dół i masz wszystko co potrzebne. A jeśli zechcesz więcej, wokół spełnisz niemal każdą swoją zachciankę. Marcelin jest doskonalne rozwiniętym osiedlem z mnóstwem sklepików i punktów usługowych.

A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO

Małe rzeczy, które sprawią, że bedzie tu jeszcze lepiej. Funkcjonujemy inaczej, myślimy o ekologii, wiemy jak sami chcielibyśmy mieszkać. Dlatego oddajemy do Waszej dyspozycji infrastrukturę, która pomoże Wam na co dzień. Zerknij na jeszcze więcej udogodnień, które znajdą się w FIQUS Marcelin.

ładowanie pojazdów elektrycznych
komórki lokatorskie
rowerownie
prywatne parkingi dla motocykli
paczkomat
garaż podziemny
smart home dla wygody

Rozwój elektromobilności - to dzieje się na naszych oczach. Przy FIQUS Marcelin zaplanowaliśmy zatem miejsce pod ogólnodostępną stację do ładowania Twojego elektrycznego auta . Komfort przede wszystkim. 

Wszyscy mamy sporo rzeczy. Ba, czasami nawet mamy ich za dużo. W ofercie znajdziecie ponad 150 komórek lokatorskich - koniec trzymania w mieszkaniu rowerów, narzędzi i niepotrzebnych na co dzień "gratów".  Porządek musi być!

Kolejne przydatne miejsce - rowerownie. Szczególnie na Marcelinie, gdzie sieć ścieżek rowerowych jest naprawdę bardzo rozwinięta. Wszyscy kochamy ruch, aktywne popołudnia, jazdę na dwóch kółkach. W FIQUS Marcelin Twój jednoślad ma zagwarantowane miejsce postojowe. Będzie ich na terenie inwestycji ponad 250, także w zamykanym garażu. Spokojnie, wózek dla dziecka też się zmieści.

W hali garażowej przygotujemy prywatną przestrzeń, które będą idealnym rozwiązaniem dla pasjonatów jazdy na motocyklu. Prywatne, szersze miejsca to idealne rozwiązanie dla posiadaczy dwóch kółek z silnikiem.

Jedno z najlepszych udogodnień ostatnich lat - paczkomaty przy samym domu. Odbierz swóją paczkę lub list w drodze do domu. Czy jest ktoś kto lubi czekać w domu na kuriera?

Wielostanowiskowa hala garażowa pod budynkiem to masa zalet. W zimie ciepło i bez skrobania szyb, a w lecie komfortowa temperatura nienagrzanego auta. Dodatkowe zalety to bliskość wind, do których dotrzesz szybko - nawet z dzieckiem pod ręką czy z zakupami na cały tydzień.

W każdym mieszkaniu przygotujemy infrastrukurę do podłączenia systemów smart home. Dodatkowo, z jednym z naszych partnerów technologicznych, zaproponujemy kilka wariantów rozszerzenia systemu dla codziennej wygody mieszkańców. Szczegóły już wkrótce. Sprawdź ceny mieszkań.

NICKEL Development

Niniejszy materiał jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Przedstawione projekty oraz informacje mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od ostatecznej realizacji.

Niniejszy materiał jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Przedstawione projekty oraz informacje mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od ostatecznej realizacji.