Styczeń zakończyliśmy z pracami na poziomie 75%.

Nasz FIQUS rośnie jak szalony, brawo! Co się działo dokładniej przez ten miesiąc?

Stan Surowy: Budynku zakończony w 100% Elementów Zagospodarowania ukończony w 95%

Roboty instalacyjne:

  • prowadzone w klatkach A-B- na X oraz XI piętrze; w klatce D rozpoczęte na VIII, oraz na IX piętrze.
  • wykonano instalacje pod-posadzkowe w Klatce A łącznie do 7 piętra. W Klatce B do 4 piętra. Prace zostały ukończone w klatce C. Prace tynkarskie:
  • ukończone w 100% przy Klatce A i C - w Klatce B ukończone do poziomu +04, prace trwają na poziomie +05, +06. Prace ukończono na poziomie +07 i rozpoczęto na poziomie +08 - w Klatce D prace prowadzone na 7 piętrze, w Klatce E ukończone na 4 piętrze - prace instalacyjne w garażu zaawansowane na poziomie 92%.

Prace dekarskie:

  • prowadzone na tarasach przy Klatce A na poziomie + 11 ukończono w 95%, na dachu najmniejszego budynku od strony południowej ukończone w 100% - przy Klatce D i E prowadzone na X piętrze, przy Klatce F prowadzone na poziomie +07
  • stolarka okienna zamontowana na poziomie ok. 99%. - prace jastrychowe w Klatce A ukończone, w Klatce E ukończone do poziomu +02, w Klatce B ukończone do poziomu +04 a w Klatce D do poziomu +03 oraz rozpoczęto na poziomie +04.

Prace elewacyjne:

  • zakończone przy budynku niskim od strony elewacji południowej zewnętrznej. Prace obecnie prowadzone są od strony elewacji wschodniej zewnętrznej (Klatka C), od strony elewacji południowej zewnętrznej (Klatka D) oraz od strony elewacji zachodniej zewnętrznej Klatki D oraz E Posadzka przemysłowa w garażu ukończona w 98%.

Zamontowano bramę garażową. Rozpoczęto również montaż stolarki drzwiowej mieszkaniowej w klatkach A oraz C.

Fasady Aluminiowe ukończone w 85%

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA Z BUDOWY

 

Zobacz więcej: