Kierowniki Budowy Eladio Segura przekazał nam następujące informacje: 

 

Po pierwsze - stan surow budynku został ukończony w 100%, a elementy zagospodarowania w 90%. Brawo!

 

Roboty instalacyjne: prowadzone w klatkach A-B- na VIII oraz IX Piętrze; w klatce D rozpoczęto na VII, VIII oraz na IX Piętrze. Wykonano instalacje podposadzkowe w Klatce A łącznie do 7 Piętra. W Klatce B do 3 Piętra a w klatce C ukończono je w 100%.

 

Prace Tynkarskie prowadzone w klatce A na korytarzach na 3 Piętrze. W Klatce C ukończone 100%, w klatce B ukończone do poziomu +04 oraz rozpoczęte na poziomie +05. W klatce D prowadone na 6 Pietrze  i w klatce E na 4 piętrze. Prace instalacyjne w garażu zaawansowane w 90%.

 

Prowadzone prace dekarskie na tarasach przy klatkach A (9, 10 oraz 11 piętro) ukońcoczono w 85%, na dachu najmniejszego budynku od strony Południowej ukończone w 100%, przy Klatce D i E prowadzone na VI piętrze a także prowadzone na poziomie +07, +06, +07, +08, +09 i +10. Przy Klatce D

Stolarka Okienna zamontowana w ok. 98%. Prace Jastrychowe w Klatce A, wykonano do poziomu +05. W klatce B ukończone do poziomu +03 a w Klatce D ukończone do poziomu +02. W klatce C ukończone prace jastrychowe w 100%.

 

Prace elewacyjne: zakończone przy budynku niskim od strony elewacji południowej zewnętrznej. Prowadzone są obecnie od strony elewacji wschodniej zewnętrznej (Klatka C) a także od strony elewacji południowej zewnętrznej (Klatka D).

 

Ogólny procen zaawansowania prac budowlanych wynosi 58%. 

 

Aktualne zdjęcia z budowy z Świerzawskiej znajdziecie w galerii zdjęć z budowy. 

 

Zobacz więcej: