Cieszymy się, że możemy przekazać dobre informacje. W sierpniu prace budowlane na inwestycji FIQUS Marcelin osiągnęły poziom 50%! Okres urlopowy i upały nam niestraszne. Wszystkie prace idą zgodnie z harmonogramem.

Jesteście ciekawi, co dokładnie dzieje się na budowie?

  • Na początek kilka informacji o stanie surowym inwestycji: klatki schodowe A i B na 8 kondygnacji ukończono na poziomie 95%. Płyta stropowa nad garażem wraz z rampą zjazdową ukończona na poziomie 95%. Klatki D-E na 8 kondygnacji ukończono na poziomie 5%. Budynek 3 kondygnacyjny od stronu południowej – stan surowy 100%.
  • Ściany murowane w klatce F na kondygnacji 5 ukończone w 90%. Jeżeli chodzi o roboty instalacyjne, rozpoczęto prace na 6 i 7 piętrze w klatkach A-B oraz na 4, 5 i 6 piętrze w klatkach D i E wykonano instalacje podposadzkowe w klatce A aż do 4 piętra.
  • Prace tynkarskie prowadzone są w klatce A na 5 piętrze, w klatce C na 3 piętrze oraz w klatce D i E na parterze i pierwszym piętrze.
  • Poziom zaawansowania prac instalacyjnych w garażu wynosi 65%.
  • Obecnie prowadzimy prace dekarskie na tarasach przy klatkach A (9 piętro), na dachu najmniejszego budynku od strony południowej oraz przy klatce C na 5 i 6 piętrze. Stolarka okienna jest zamontowana na poziomie ok. 60%.

Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszego profilu na facebooku - www.facebook.com/fiqusmarcelin.

W przypadku pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zobacz więcej: