BUDYNEK DOBRZE ZAPROJEKTOWANY

W inwestycji FIQUS Marcelin znajdziesz wygodne, ustawne kawalerki i dwu- pokojowe mieszkania z portfenetrami, balkonami lub tarasami. Nadążając za napływającymi z Zachodu minimalistycznymi trendami, architekci zapropo- nowali nieduże mieszkania, służące zaspokajaniu wszystkich potrzeb właści- cieli, ale także uwzględnili rosnący trend do spędzania czasu poza własnym lokum. Dlatego powstały wspólne tarasy rekreacyjne i widokowe, zielone patio służące integracji oraz Living Room – unikatowa wspólna przestrzeń, mogąca służyć zarówno pracy, jak i zabawie, czy wypoczynkowi. Aranżacyjny, wielofunkcyjny rozmach, otwiera przed mieszkańcami rozmaite możliwości: można tutaj pracować, czytać książki, spotkać się z przyjaciółmi przy aro- matycznej kawie, zagrać w planszówki, w tenisa stołowego, czy spotkać się na wieczornym seansie kinowym.

 

USŁUGI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Budynek skrywa jeszcze inne tajemnice – na parterze przewidziano lokale usługowe (w jednym z nich znajdzie się Big Bonjour Boulangerie – tradycyjna francuska piekarnia i bistro), które także będą służyć sąsiedzkiej integracji. W niedalekiej odległości od inwestycji mieszkańcy będą mogli korzystać z usług znajdujących się w sąsiednich budynkach Marcelina. Znajdziemy tutaj liczne sklepy, usługi kosmetyczne i fryzjerskie, gabinety medyczne, siłownie, kawiarnie i restauracje.

 

SKOK W NOWOCZESNOŚĆ

FIQUS Marcelin realizuje ideę przyszłości – trend współdzielenia i lokalności. Kompaktowe mieszkania niosą ze sobą ogromny potencjał – mogą stanowić pierwsze mieszkanie dla singla lub pary, można je łatwo wynająć, zostawić na przyszłość dla dzieci lub w każdej chwili sprzedać z zyskiem. Jakościowa architektura kreująca wygodne przestrzenie i nasycenie obiektu różnorodną zielenią to najważniejsze elementy stanowiące o dobrostanie mieszkańców oraz gwarantujące atrakcyjność miejsca przez wiele lat. Zielone tarasy, pełne fikusów, ozdobnych traw, zimozielonych bambusów oraz oplatające barierki bluszcz to sposób na dobre samopoczucie, ale także oryginalne rozwiązanie, podkreślające potencjał miejsca. Słowem: tu będzie się dobrze żyło. Kawa- lerkę w tej przyjaznej lokalizacji kupisz już za kwotę 270 tys. zł.

Zobacz więcej: